Zapytanie ofertowe : Modus ERP

Jak przebiega proces zapytania?

Po wypełnieniu formularza, dane zostają przekazane do naszych konsultantów. W kolejnym kroku kontaktują się z Państwem celem przedstawienia oferty. Proces ten nie zobowiązuje Państwa do zakupu systemu i ma charakter informacyjny.

System Modus ERP sprzedawany jest w czterech zestawach funkcjonalnych. W systemie występuje ponad 120 modułów funkcjonalnych, więc by ułatwić zakup, system został podzielony na następujące wersje:

Terminal - to stanowisko zbierające dane produkcyjne, umożliwia logowanie pracowników produkcyjnych, rejestrowanie czynności operacyjnych przy pomocy czytników kodów kreskowych oraz inform,uje personel o wszelkich produktach do wykonania. Rejestruje operacje, ich czas wykonania oraz czas pracy na stanowisku. Jest to niezależna platforma pracująca w środowisku Windows. Ten specjalny program instaluje się na zwykłej jednostce PC, lub na terminalach POS z dotykowym ekranem. Można także użyć komputerów typu Thin Client.

Pro+ - to niezwykle bogate funkcjonalnie stanowisko dedykowane dla personelu biurowego i magazynierów, osób wprowadzających zamówienia, zajmujących się sprzedażą a także handlowców, zaopatrzeniowców i managerów

Max - stanowisko zawierające wszystkie funkcjonalności z pakietu Pro+ dodatkowo rozbudowane o moduły produkcyjne, kooperacji, transportu, technologii oraz zarządzanie pracownikami.

iQ - To najbogatsza wersja systemu, tu znajdziesz wszystkie moduły z wersji Max oraz moduł MRP - gospodarka magazynowa w czasie; rozbudowane kalkulacje z importem z programów CAD; obłożenie pracowników, wykresy Gantta, generator dokumentów, i moduł CMMS - do zarządzania i serwisem maszyn i obiektów,

Offer Inquiry Form