Meso CMMS

Profesjonalne zarządzanie produkcją

Created with Sketch.
 
INTELIGENTNY SYSTEM UR

System zleceń i realizacji serwisowych oraz obsługa magazynu części. Program Meso CMMS potrafi się uczyć Twoich decyzji, sam podpowiada co należy zrobić.

Czytaj więcej
 
PREWENCJA MASZYN

Unikaj awarii dzięki obsłudze prewencyjnej. Moduł do planowania i realizacji zadań prewencyjnych. Planowanie prac jednym wciśnięciem guzika.

Czytaj więcej
 
RAPORTY JEDNYM KLIKNIĘCIEM

System gotowych raportów, który oblicza współczynniki sprawności, awaryjności dostarcza także pełnych informacji o planowanych i poniesionych kosztach.

Czytaj więcej

System utrzymania ruchu Meso CMMS pozwala na sprawne zarządzanie wieloma rodzajami obiektów

W Meso masz możliwość definiowania różnego typu obiektów.

 
MASZYNY

Obiekty możesz podzielić na cztery kategorie: maszyny, narzędzia, osprzęt oraz inne.

 
BUDYNKI

Możesz także prowadzić ewidencję budynków oraz wszelkich informacji z nimi związanych.

Maszyny

Wszystkie informacje w jednym miejscu

W Meso CMMS możesz prowadzić ewidencję maszyn, planować dla nich przeglądy, rejestrować zdarzenia takie jak: awarie, remonty, naprawy, czy zarządzać personelem służb utrzymania ruchu i ich harmonogramem pracy.

Zlecenia

Generuj zlecenia napraw, przeglądów, itp. Ewidencjonuj zużyte do tego celu materiały eksploatacyjne.

Awarie

Rejestruj wszelkie zgłoszenia awarii, a system automatycznie powiadomi o tym pracowników odpowiedzialnych za dany obiekt.

Magazyn części

Pełna obsługa magazynu części, dostawy, wydania do zleceń serwisowych, inwentaryzacje.

Odczyty liczników

Prowadź ewidencję pracy wykonanej przez maszynę, a także planuj przeglądy z uwzględnieniem stanu liczników.

PREWENCJA

Planuj i realizuj zadania mające na celu zredukowanie liczby awarii i zmniejszenie kosztów utrzymania ruchu.

Unikaj awarii

Automatyczne generowanie harmonogramu zgodnie ze zdefiniowaną cyklicznością czynności oraz przejrzysty podgląd na zaplanowane czynności w formie kalendarza. Moduł przypomnień o zbliżającym się terminie wykonania planowanej czynności.

Business Intelligence

Analizy jakich potrzebujesz

System wielowymiarowych analiz dostarcza wszystkich informacji o kondycji Twoich maszyn. W analizach dane prezentowane są w postaci tabel przestawnych, co zapewnia czytelność prezentacji oraz liczne mechanizmy filtrujące, sortujące czy grupujące wskazane informacje.

Praca w sieci i powiadomienia

Szybka i niezawodna baza Firebird – potężna i bezpłatna. System Meso CMMS powiadomi Cię o awarii w najdalszym zakątku Twojej firmy.

Raportowanie

Raporty jednym przyciśnięciem  guzika

System gotowych raportów, który oblicza współczynniki sprawności, awaryjności i produktywności, dostarcza także pełnych informacji o planowanych i poniesionych kosztach.

Możliwości

System powstał przy współpracy firmy RHO Software z wiodącymi producentami z branży automoto Toyota, Valeo Lights, Siegenia Aubi. Ten nowatorski system utrzymania maszyn przebojem wchodzi do setek zakładów miesięcznie. Od premiery w kwietniu bieżącego roku korzysta z niego już ponad tysiąc firm!

Satysfakcja gwarantowana

Wersja płatna jest w pełni sieciowa i posiada wszystkie moduły i funkcje bez żadnych limitów ilościowych. Dodatkowo zawiera moduły pomiary i kalibracje.

Ultra niska cena

Kompleksowy system za niską cenę. Skontaktuj się z naszym działem handlowym, w celu uzyskania oferty cenowej.

Licencja roczna i wieczysta

Pracuj jak jest Ci wygodniej, do wyboru masz licencję roczną oraz licencję wieczystą (bez żadnych ograniczeń czasowych).

Dokumentacja i filmy instruktażowe

Zacznij pracować od dziś przy wykorzystaniu dostępnej dokumentacji oraz filmików na YouTube.

Wersja demo

Specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy możliwość przetestowania systemu Meso CMMS. Po kliknięciu poniższego przycisku rozpocznie się pobieranie w pełni darmowego rozwiązania do utrzymania ruchu maszyn.

Pusta baza danych umożliwi Ci skonfigurowanie systemu pod Twoją branże ale jeśli chcesz przetestować używając przykładowej bazy danych skontaktuj się z nami. Pomożemy we wgraniu kilku przykładów. Pobierz

Napisz do nas

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

[Form id="1"]