Meso CMMS

Profesjonalne zarządzanie produkcją

Created with Sketch.

Meso CMMS – system dla Służb Utrzymania Ruchu

Inteligentne oprogramowanie, które pozwala efektywnie zarządzać maszynami, budynkami, pracownikami i magazynem. Rejestruje czynności serwisowe, a w razie awarii automatycznie powiadamia pracowników i proponuje czynności, które należy podjąć.

EWIDENCJA MASZYN

Zarządzaj swoim parkiem maszynowym. Obiekty możesz podzielić na kategorie: maszyny, narzędzia, osprzęt oraz organizować w linie produkcyjne.

ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM

Prowadź ewidencję materiałów eksploatacyjnych, sprawdzaj dostępne stany magazynowe i miej kontrolę nad rozchodami części w ramach realizacji zleceń serwisowych.

MASZYNY

Wszystkie informacje w jednym miejscu

W Meso CMMS możesz prowadzić ewidencję maszyn, planować dla nich przeglądy, rejestrować zdarzenia takie jak: awarie, remonty, naprawy, czy zarządzać personelem służb utrzymania ruchu i ich harmonogramem pracy.

Zlecenia

Generuj zlecenia napraw, przeglądów, itp. Ewidencjonuj zużyte do tego celu materiały eksploatacyjne.

Awarie

Rejestruj wszelkie zgłoszenia awarii, a system automatycznie powiadomi o tym pracowników odpowiedzialnych za dany obiekt.

Magazyn części

Pełna obsługa magazynu części, dostaw, wydań do zleceń serwisowych, inwentaryzacji.

Odczyty liczników

Prowadź ewidencję pracy wykonanej przez maszynę, a także planuj przeglądy z uwzględnieniem stanu liczników.

Zobacz jak zarejestrować awarię

PREWENCJA

Planuj i realizuj zadania mające na celu zredukowanie liczby awarii i zmniejszenie kosztów utrzymania ruchu.

UNIKAJ AWARII

Automatycznie generuj harmonogramy zgodnie ze zdefiniowaną cyklicznością czynności oraz przejrzyście podglądaj zaplanowane czynności w formie kalendarza. Moduł Prewencji przypomni o zbliżającym się terminie wykonania planowanej czynności.

Zobacz jak wykonac zlecenie naprawy

Magazyn części zamiennych

Ewidencjonuj stany magazynowe za pomocą dokumentów przychodów i rozchodów. System zachowuje pełną historię wydań z numerem zlecenia serwisowego, do którego część została wydana. Monitoruje stany minimalne oraz maksymalne i w przypadku przekroczenia informuje o tym za pomocą alertu.

Business Intelligence

Analizy, jakich potrzebujesz

System wielowymiarowych analiz dostarcza szczegółowych informacji o kondycji Twoich maszyn. W analizach dane prezentowane są w postaci tabel przestawnych, co zapewnia czytelną prezentację oraz liczne mechanizmy filtrujące, sortujące czy grupujące wskazane informacje.

Praca w sieci i powiadomienia SMS

Program Meso CMMS oparty jest w pełni na open sourcowym, darmowym serwerze Firebird. Szybka i niezawodna baza Firebird zapewnia stały rozwój i wolny dostęp. Dzięki pracy w sieci, Meso CMMS powiadomi Cię o awarii w najdalszym zakątku Twojej firmy.

System Meso CMMS umożliwia generowanie powiadomień o awariach w formie m.in. komunikatu czy wiadomości mailowej. Otrzymujesz błyskawiczną informację o zaistaniałej awarii maszyny i jesteś w stanie natychmiast zareagować.
Raportowanie

Raporty jednym przyciśnięciem  guzika

System gotowych raportów, który oblicza współczynniki sprawności, awaryjności i produktywności, dostarcza także pełne informacje o planowanych i poniesionych kosztach.

Wybierz swój plan

basic

590

na rok

  • Maszyny, budynki
  • Serwis, pomiary, kalibracje
  • Awarie, magazyn, koszty
  • Pracownicy, powiadomienia SMS
sprawdź
ultimate

1290

na rok

  • Maszyny i budynki
  • serwis, pomiary , kalibracje
  • Awarie, koszty,
  • Pracownicy, powiadomienia SMS
  • Prewencja, rozliczenia, kalendarze
  • System MES – wizualizacja procesów
zobacz