Meso CMMS

Profesjonalne zarządzanie produkcją

Created with Sketch.
.
Skontaktuj sie z nami
Zadzwoń do nas pod numer
501 035 378

Meso CMMS – system dla
Służb Utrzymania Ruchu

Inteligentne oprogramowanie, które pozwala efektywnie zarządzać maszynami, budynkami, pracownikami i magazynem. Rejestruje czynności serwisowe, a w razie awarii automatycznie powiadamia pracowników i proponuje czynności, które należy podjąć. 

EWIDENCJA MASZYN

Zarządzaj swoim parkiem maszynowym. Obiekty możesz podzielić na kategorie: maszyny, narzędzia, osprzęt oraz organizować w linie produkcyjne.

ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM

Prowadź ewidencję materiałów eksploatacyjnych, sprawdzaj dostępne stany magazynowe i miej kontrolę nad rozchodami części w ramach realizacji zleceń serwisowych.

Możliwości

System powstał przy współpracy firmy RHO Software z wiodącymi producentami z branży automoto takimi jak: Toyota, Valeo Lights, Siegenia Aubi. Ten nowatorski system utrzymania maszyn przebojem wchodzi do setek zakładów miesięcznie. Od premiery w kwietniu bieżącego roku korzysta z niego już ponad tysiąc firm!

Satysfakcja gwarantowana

Wersja płatna jest w pełni sieciowa i posiada wszystkie moduły i funkcje bez żadnych limitów ilościowych. Dodatkowo zawiera moduły: pomiary i kalibracje.

Ultra niska cena

Kompleksowy system za niską cenę. Skontaktuj się z naszym działem handlowym, w celu uzyskania oferty cenowej.

Licencja roczna i wieczysta

Pracuj jak jest Ci wygodniej, do wyboru masz licencję roczną oraz licencję wieczystą (bez żadnych ograniczeń czasowych).

Dokumentacja i filmy instruktażowe

Zacznij pracować od dziś przy wykorzystaniu dostępnej dokumentacji oraz filmików na YouTube.

MASZYNY

Wszystkie informacje w jednym miejscu

W Meso CMMS możesz prowadzić ewidencję maszyn, planować dla nich przeglądy, rejestrować zdarzenia takie jak: awarie, remonty, naprawy, czy zarządzać personelem służb utrzymania ruchu i ich harmonogramem pracy.

Zlecenia

Generuj zlecenia napraw, przeglądów, itp. Ewidencjonuj zużyte do tego celu materiały eksploatacyjne.

Awarie

Rejestruj wszelkie zgłoszenia awarii, a system automatycznie powiadomi o tym pracowników odpowiedzialnych za dany obiekt.

Magazyn części

Pełna obsługa magazynu części, dostawy, wydania do zleceń serwisowych, inwentaryzacje.

Odczyty liczników

Prowadź ewidencję pracy wykonanej przez maszynę, a także planuj przeglądy z uwzględnieniem stanu liczników.

PREWENCJA

Planuj i realizuj zadania mające na celu zredukowanie liczby awarii i zmniejszenie kosztów utrzymania ruchu.

Unikaj awarii

Automatyczne generuj harmonogramy zgodnie ze zdefiniowaną cyklicznością czynności oraz przejrzyście podglądaj zaplanowane czynności w formie kalendarza. Moduł Prewencji przypomni o zbliżającym się terminie wykonania planowanej czynności.

Business Intelligence

Analizy, jakich potrzebujesz

System wielowymiarowych analiz dostarcza szczegółowych informacji o kondycji Twoich maszyn. W analizach dane prezentowane są w postaci tabel przestawnych, co zapewnia czytelną prezentację oraz liczne mechanizmy filtrujące, sortujące czy grupujące wskazane informacje.

Praca w sieci i powiadomienia

Program Meso CMMS oparty jest w pełni na open sourcowym, darmowym serwerze Firebird. Szybka i niezawodna baza Firebird zapewnia stały rozwój i wolny dostęp. Dzięki pracy w sieci Meso CMMS powiadomi Cię o awarii w najdalszym zakątku Twojej firmy.

System Meso CMMS umożliwia generowanie powiadomień o awariach w formie m.in. komunikatu czy wiadomości mailowej. Otrzymujesz błyskawiczną informację o zaistaniałej awarii maszyny i jesteś w stanie natychmiast zareagować.
Raportowanie

Raporty jednym przyciśnięciem  guzika

System gotowych raportów, który oblicza współczynniki sprawności, awaryjności i produktywności, dostarcza także pełnych informacji o planowanych i poniesionych kosztach.

Wersja Demo

Specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy możliwość przetestowania systemu Meso CMMS. Po kliknięciu poniższego przycisku rozpocznie się pobieranie w pełni darmowego rozwiązania do utrzymania ruchu maszyn. Pusta baza danych umożliwi Ci skonfigurowanie systemu pod Twoją branżę, ale jeśli chcesz przetestować używając przykładowej bazy danych – skontaktuj się z nami. Pomożemy we wgraniu kilku przykładów.

Pobierz

Napisz do nas

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon*

Adres email*

Temat

Treść wiadomości*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zgłoszenia. Polityka prywatności