Usługi

Profesjonalne zarządzanie produkcją

Created with Sketch.
szkolenia

Autorska metodyka szkoleń RHO Software®

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Produkcja to nasza specjalność a kadra RHO to ambitny zespół złożony z doświadczonych praktyków, których wiedza poparta jest wykształceniem kierunkowym: Inżynieria Produkcji, Informatyka, Automatyka i Robotyka, na najlepszych uczelniach wyższych w kraju: Politechnika Krakowska, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński.  Ciągle rosnąca liczba szkoleń przeprowadzonych z obsługi systemów tworzonych przez RHO Software oraz ukończone kursy z zakresu kształcenia osób dorosłych dają gwarancję posiadania przez naszych trenerów wszelkich niezbędnych kompetencji do realizacji usług szkoleniowych.

Oferujemy szkolenia stacjonarne w siedzibie Klienta lub w naszej siedzibie oraz szkolenia on-line. Wybór formy zależy od potrzeb Klienta. Stworzony plan szkolenia pozwala jak najefektywniej wykorzystać czas przeznaczony na szkolenie oraz w jak najmniejszym stopniu utrudnić bieżącą działalność firmy. Stosowane podczas szkoleń metody to przede wszystkim pokaz/instruktaż oraz ćwiczenia pod nadzorem trenera, grupowe oraz indywidualne. Ponadto oferujemy dostęp do materiałów szkoleniowych tworzonych przez naszych szkoleniowców takich jak: podręcznik w wersji elektronicznej, filmy instruktażowe czy webinary.

Regulamin świadczenia usług

Certyfikat MSUES

Firma RHO Software uzyskała Certyfikat Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych MSUES.

Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) to nowatorskie w skali całego kraju narzędzie zapewniania jakości kształcenia, powstałe we współpracy              z partnerami Małopolskiego Partnerstwa na Rzecz Kształcenia Ustawicznego (MPKU).

Zawiera 20 standardów, odnoszących się do 4 obszarów:
usługi edukacyjno-szkoleniowej, kompetencji kadry szkoleniowej, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług szkoleniowych.

Dlaczego nasze szkolenie? Dobre praktyki

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Zrealizowaliśmy wiele projektów szkoleniowych w zakładach produkcyjnych.
Zobacz krok po kroku co możemy Ci zaoferować.

1

Analiza potrzeb

Zapoznanie się z procesami zachodzącymi
w firmie oraz zebranie wymagań. Wynikiem analizy jest raport, który opisuje działanie i potrzeby przedsiębiorstwa oraz zawiera koncepcję realizacji projektu.

2

Szkolenie u klienta

Proces szkolenia odbywa się na miejscu
u Klienta. Rozpoczyna się od instalacji systemu oraz migracji danych, po których następuje właściwe szkolenie użytkowników. Szkolenia są zakończone uzyskaniem certyfikatów i oceną pracy Konsultantów
.

3

Wsparcie

Do Państwa dyspozycji oddajemy dostęp do materiałów szkoleniowych tworzonych na bieżąco przez trenerów: podręcznik on-line, filmy instruktażowe, webinaria. Dostępne są również konsultacje on-line z naszymi szkoleniowcami.

Jak uruchomić system ERP?

Posiadamy 18 letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów planowania produkcji. Poniżej zamieszczamy kilka kluczowych elementów, które mają decydujący wpływ na jego sukses.

Koszty

Na koszt uruchomienia systemu składa się koszt sprzętu, licencji i wyszkolenia pracowników. Wszystkie elementy powinny zostać przeprowadzone z należytą dokładnością i w możliwie najkrótszym czasie.

Inne programy

Zsynchronizowanie wielu różnych programów to kosztowne i ryzykowne przedsięwzięcie. Lepszym rozwiązaniem jest uproszczenie swoich procesów, niż dodawanie kolejnych systemów. Zaufaj naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie.

Fantazje…

Uruchomienie systemu ERP to proces wymagający czasu i zaangażowania. Każdy pracownik potrzebuje 3-5 dni szkolenia, aby system mógł działać w podstawowym zakresie. Nie zakładaj, że system posiada wszystkie funkcje, których oczekujesz – sprawdź to przed zakupem.

Zadbaj o sprzęt

Infarstruktura informatyczna firmy to podstawa sukcesu wdrożenia. Im nowszy i szybszy sprzęt, tym sprawniejsze funkcjonowanie systemu. Nie licz na używane, stare serwery – one kiedyś były dobre – teraz są tylko tanie.

Wsparcie

Rozumiemy jak ważne jest nawiązanie długotrwałych, partnerskich relacji z klientem,
dlatego nieustannie staramy się Państwa wspierać.

Podręcznik on-line

Podręcznik zawiera szczegółowe informacje odnośnie:
– funkcjonalności systemu Modus ERP
– funkcjonalności systemu Meso CMMS
W podręczniku znajduje się również sekcja dla administatora systemu
z opisem instalacji i konfiguracji.

Przejdź do Centrum Wiedzy

HelpDesk

System pomocy technicznej, gdzie
w każdej chwili możesz zrobić zgłoszenie serwisowe.
Każde zgłoszenie posiada unikalny numer (Ticket), za pomocą którego możesz sprawdzić odpowiedzi i postęp zgłoszenia.

Przejdź do systemu HelpDesk

Konsultacje on-line

Zadzwoń do nas! Nasi konsultanci są
do Twojej dyspozycji pod nr tel.:
12 421 96 41
w dni robocze w godzinach 8:30–16:30.
Odpowiemy na Twoje pytania oraz rozwiążemy wszelkie problemy dotyczące obsługi naszego systemu.

Zarezerwuj termin

Aktualizacje systemu

W ramach wsparcia masz dostęp do nowych wersji programu. Aktualizacja systemu to pewność, że program działa zgodnie z bieżącymi przepisami prawa. Każde nowe wydanie programu to także dostęp do nowych funkcjonalności systemu.

firma
aktualizacja

Jesteś zainteresowany? Umów się z nami na prezentację systemu!