Akane

Profesjonalne zarządzanie produkcją

Created with Sketch.

Przyjazny program do zarządzania firmą

Prosty i tani system dedykowany dla małych i średnich przedsiębiorstw, który obejmuje zarówno procesy biurowe, jak i produkcyjne.

1

Prosty w obsłudze system

AKANE to łatwe narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem, które dzięki swojej prostocie jesteś w stanie sam uruchomić.

2

Kompletna funkcjonalność

System AKANE zawiera moduły niezbędne do zarządzania firmą, dostępny jest w kilku pakietach. 

3

Wygodna płatność

Program AKANE możesz użytkować w abonamencie miesięcznym.

Zobacz

Poznaj mozliwości Akane Office

Program zawiera prostą i szybką obsługę magazynu, sprzedaży i zakupów. Pozwala na bieżącą kontrolę stanu należności i zobowiązań firmy.

Akane Office

Pakiet biurowy z kompletną funkcjonalnością do obsługi biura. Sprawdź co zawiera:

CRM

Moduł z listą kontrahentów, ewidencją ich danych oraz pocztą do podglądu wysyłanych wiadomości e-mail wprost z systemu.

ZAMÓWIENIA

Moduł, który służy do wprowadzania zamówień sprzedaży, podglądu ich postępu realizacji czy wystawiania dokumentów powiązanych, tj.: WZ lub faktury.

E-COMMERCE

Moduł do integracji ze sklepem internetowym, umożliwiający synchronizację na poziomie zamówień sprzedaży oraz stanów magazynowych.

SPRZEDAŻ i FINANSE

Obsługa transakcji handlowych, proform, faktur zaliczkowych, eksportowych w różnych walutach, rejestrów kasowych i bankowych wraz z dostępem do modułu windykacyjnego.

MAGAZYN

Zarządzanie gospodarką magazynową, wystawianie dokumentów przyjęć i wydań, inwentaryzacje, możliwość obsługi lokalizacji magazynowych.

PRACOWNICY

Moduł z listą pracowników, ewidencją ich danych osobowych, rejestrem urlopów, uprawnień zawodowych, badań lekarskich oraz szkoleń.

Jak uruchomić program?

System Akane możesz zainstalować na swoim sprzęcie bądź skorzystać z naszej chmury. Wybierz, który z wariantów zakupu jest dla Ciebie wygodniejszy.

RHO CLOUD

Program i baza danych znajdują się na naszych serwerach, nie musisz przejmować się sprzętem, a pracę możesz rozpocząć od zaraz. Usługa Cloud jest dostępna w płatności miesięcznej oraz rocznej.

SaaS

Baza danych oraz program instalowane są na Twoim sprzęcie. W razie problemów z instalacją jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Chcesz poznać ceny? Skontaktuj się z nami. Napisz do nas