Akane

Profesjonalne zarządzanie produkcją

Created with Sketch.

Przyjazny program do zarządzania firmą

Prosty i tani system dedykowany dla małych i średnich przedsiębiorstw, który obejmuje zarówno procesy biurowe, jak i produkcyjne.

1

Prosty w obsłudze system

AKANE to łatwe narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem, które dzięki swojej prostocie jesteś w stanie sam uruchomić.

2

Kompletna funkcjonalność

System AKANE zawiera moduły niezbędne do zarządzania firmą, dostępny jest w kilku pakietach. 

3

Wygodna płatność

Program AKANE możesz użytkować w abonamencie miesięcznym.

Zobacz

Poznaj mozliwości Akane Office

Program zawiera prostą i szybką obsługę magazynu, sprzedaży i zakupów. Pozwala na bieżącą kontrolę stanu należności i zobowiązań firmy.

Dobierz odpowiednie rozwiązanie do swoich potrzeb. Program jest dostępny w kilku pakietach, które zawierają określoną funkcjonalność. 

AKANE OFFICE

Wersja dla pracowników biurowych z dostępem do modułów:  CRM, Zamówienia, Sprzedaż, Finanse, Magazyn, Pracownicy, Analizy.

AKANE PLANNING

Pakiet do tworzenia tachnologii i receptur produktów wraz z modułem planowania produkcji oraz systemem zapotrzebowania.

AKANE DEVICES

Pakiet do utrzymania maszyn i urządzeń z opcją zgłaszania awarii i realizowania zgłoszeń serwisowych.

AKANE MES

Wersja dla pracowników produkcyjnych do raportowania bieżącej pracy z produkcji.

Akane Office

Pakiet biurowy z kompletną funkcjonalnością do obsługi biura. Sprawdź co zawiera:

CRM

Moduł z listą kontrahentów, ewidencją ich danych oraz pocztą do podglądu wysyłanych wiadomości e-mail wprost z systemu.

ZAMÓWIENIA

Moduł, który służy do wprowadzania zamówień sprzedaży, podglądu ich postępu realizacji czy wystawiania dokumentów powiązanych, tj.: WZ lub faktury.

E-COMMERCE

Moduł do integracji ze sklepem internetowym, umożliwiający synchronizację na poziomie zamówień sprzedaży oraz stanów magazynowych.

SPRZEDAŻ i FINANSE

Obsługa transakcji handlowych, proform, faktur zaliczkowych, eksportowych w różnych walutach, rejestrów kasowych i bankowych wraz z dostępem do modułu windykacyjnego.

MAGAZYN

Zarządzanie gospodarką magazynową, wystawianie dokumentów przyjęć i wydań, inwentaryzacje, możliwość obsługi lokalizacji magazynowych.

PRACOWNICY

Moduł z listą pracowników, ewidencją ich danych osobowych, rejestrem urlopów, uprawnień zawodowych, badań lekarskich oraz szkoleń.

Produkcja

Akane Planning

Funkcjonalność programu obejmuje proces produkcji od planowania poprzez ewidencję postępu zleceń produkcyjnych. Dzięki temu modułowi rejestrujesz zużycie surowców czy ilość odpadów. Informacje tutaj zdobyte stanowią bazę do opracowania zestawień analitycznych.

Akane Planning

Pakiet produkcyjny dedykowany dla technologów, kierowników i planistów produkcji. 

TECHNOLOGIE

Moduł, w którym buduje się strukturę całego procesu wytwarzania wyrobów od operacji technologicznych do receptur i składów surowcowych BOM.

PRODUKCJA

Pozwala na planowanie zleceń produkcyjnych, przelicza ich czasochłonność, wyświetla postępy produkcyjne, zaktualizowane przy użyciu danych zebranych z Akane MES.

ZAOPATRZENIE

System obliczania zapotrzebowania materiałowego na półprodukty oraz surowce do zamówień i zleceń produkcyjnych. Uwzględnia stany minimalne na magazynie oraz pozwala automatycznie generować zamówienia zakupu do dostawców.

ANALIZY

Moduł odpowiedzialny za kompleksowe prowadzenie analiz w oparciu o zebrane w systemie informacje. Pozwala na tabelaryczne i graficzne tworzenie edytowalnych zestawień czy eksport danych do różnych formatów plików.

Akane Devices

Moduł CMMS do utrzymania ruchu maszyn, umożliwiający ewidencję maszyn i urządzeń, zgłaszanie awarii i generowanie zleceń serwisowych. Dodatkowo umożliwia prowadzenie magazynu części zamiennych.

Akane MES

Moduł RCP dla pracowników produkcyjnych na halę produkcyjną. Służy do rejestracji czasu pracy na każdym etapie, dzięki czemu w pakiecie Akane Planning widoczne są bieżące postępy danego zlecenia produkcyjnego.

AKANE ERP

Program Akane możesz zakupić w wygodnych i niskich opłatach rocznych

AKANE OFFICE Zarządzanie
firmą

699 PLN/rok

Cena netto za użytkownika

ZAMAWIAMZobacz film

AKANE PLANNING Zarządzanie produkcją

1499 PLN/rok

Cena netto za użytkownika

ZAMAWIAMZobacz film

AKANE MES Meldunki produkcyjne

599 PLN/rok

Cena netto za użytkownika

ZAMAWIAMZobacz film

AKANE DEVICES Zarządzanie maszynami

899 PLN/rok

Cena netto za użytkownika

ZAMAWIAMZobacz film

Jak uruchomić program?

System Akane możesz zainstalować na swoim sprzęcie bądź skorzystać z naszej chmury. Wybierz, który z wariantów zakupu jest dla Ciebie wygodniejszy.

RHO CLOUD

Program i baza danych znajdują się na naszych serwerach, nie musisz przejmować się sprzętem, a pracę możesz rozpocząć od zaraz. Usługa Cloud jest dostępna w płatności miesięcznej oraz rocznej.

SaaS

Baza danych oraz program instalowane są na Twoim sprzęcie. W razie problemów z instalacją jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Chcesz poznać ceny? Skontaktuj się z nami. Napisz do nas