Webinarium

Profesjonalne zarządzanie produkcją

Created with Sketch.

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinariach, czyli szkoleniach online na żywo. Są to bezpłatne szkolenia, dotyczące różnych funkcjonalności naszego systemu Modus ERP. Zapraszamy, jeśli chcesz poznać możliwości naszego oprogramowania, zdobywać nową wiedzę i umiejętności bez wychodzenia z domu czy miejsca pracy.

Sprawdź tematy nadchodzących szkoleń i zapisz się już teraz.

Nadchodzące webinaria


Na chwilę obecną nie mamy zaplanowanych nowych webinar.

Poprzednie webinaria


Kontrola jakości dostaw w systemie Modus ERP

29 maja 2020r. zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego opowiemy o tym w jaki sposób korzystać z modułu kontroli jakości dostaw w systemie Modus ERP. Podczas spotkania omówimy: jakie warunki muszą zostać spełnione, aby możliwe było korzystanie z kontroli jakości,w jaki sposób wykonać kontrolę jakości dostaw,jak poradzić sobie z asortymentem wadliwym. Serdecznie zapraszamy!

Półprodukty w systemie Modus ERP

21 maja 2020r. zapraszamy na kolejny bezpłatny webinar, podczas którego opowiemy o sposobach korzystania z półproduktów w systemie Modus ERP. Podczas spotkania opowiemy o tym: jakie warunki muszą zostać spełnione, aby możliwe było korzystanie z półproduktów,w jaki sposób zamówić i zaplanować do produkcji półprodukt,gdzie sprawdzić stany magazynowe półproduktów Serdecznie zapraszamy!

Realizacja wydania w systemie Modus ERP

Już 13 maja 2020r. zapraszamy na kolejny bezpłatny webinar na żywo, podczas którego opowiemy o tym, w jaki sposób utworzyć dokument wydania asortymentu w systemie Modus ERP. Podczas spotkania zaprezentujemy, m.in.: wydanie z magazynu,wydanie do zamówienia,wydanie z partii,wydanie z transportu,wydanie z terminala wydań,wydanie z aplikacji RHODOS Magazynier

Obsługa partii i rezerwacji

W najbliższą środę, 06 maja, odbędzie się kolejny webinar, na który serdecznie Państwa zapraszamy. Podczas szkolenia zaprezentujemy możliwości związane z obsługą partii oraz rezerwacji: rejestracja i ewidencja partii surowców oraz wyrobów gotowych,miejsca i sposoby rezerwacji,ewidencja wykorzystanych partii surowca przy produkcji konkretnych produktów. Serdecznie zapraszamy!

RHODOS – Aplikacje mobilne współpracujące z systemem MODUS ERP

W środę, 29 kwietnia, serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego zaprezentujemy możliwości aplikacji RHODOS PWA. Podczas webinaru przedstawimy: RHODOS Terminal Produkcyjny – narzędzie do rejestracji postępów pracy pracowników,RHODOS Magazynier – aplikacja do obsługi dostaw i wydań asortymentu,RHODOS Terminal wydań – narzędzie do rejestracji przyjęć i wydań asortymentu,RHODOS Zadania – aplikacja do rejestracji wykonanych zadań,RHODOS Serwis Maszyn – narzędzie do obsługa zleceń serwisowych.

Wielofunkcyjny zaawansowany moduł kalkulacji

Już w najbliższą środę, 22 kwietnia, odbędzie się kolejny webinar, na który serdecznie zapraszamy. Podczas szkolenia zaprezentujemy moduł kalkulacji i pokażemy jakie daje możliwości, a oprócz tego: stworzymy nowe szczegółowe zamówienie na produkt,utworzymy kalkulację uwzględniającą koszty robocizny, zużytych materiałów i inne dodatkowe koszty,pokażemy jak generować oferty i jak wysyłać je bezpośrednio z programu,utworzymy automatyczne zamówienie na zatwierdzoną kalkulację. Serdecznie zapraszamy!

Serwisowanie oraz obsługa maszyn i urządzeń

Drugi webinar po Świętach Wielkanocnych odbędzie się 17 kwietnia 2020. Dzięki szkoleniu dowiesz się jak usprawnić pracę Służb Utrzymania Ruchu i jak uniknąć strat, które spowodowane są niepotrzebnymi przestojami. Jeśli chcesz: poznać w jaki sposób zaplanować serwisy twojego parku maszynowego,dowiedzieć się jak generować zlecenia napraw,rejestrować awarie urządzeń,analizować zgromadzone dane, aby np. sprawdzić która maszyna pochłania najwięcej kosztów związanych z utrzymaniem…

Dostosowywanie szablonów dokumentów do własnych potrzeb

Już po Świętach Wielkanocnych mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne szkolenia online. 15 kwietnia 2020, podczas webinaru poznasz możliwości edytora szablonu wydruków znajdującego się w naszym systemie, a oprócz tego dowiesz się: jak zbudować własny szablon wydruku,jak umieścić grafikę/logo na dokumencie,jak dodać kod kreskowy 1D, 2D(QR),jak tworzyć raporty z dowolnymi operacjami matematycznymioraz wiele innych ciekawostek na temat możliwości edytora szablonu…

PREMIERA MODUŁU MES!

Już 10 kwietnia 2020r. zapraszamy na kolejny bezpłatny webinar na żywo. Podczas prezentacji powiemy o nowym module wizualizacji procesów MES. Poruszymy takie kwestie jak: wizualizacja stanów magazynowych wg lokalizacji,wizualizacja produkcji w toku w czasie rzeczywistym,kontrola rzeczywistego czasu i wydajności pracy maszyn i ludzi,śledzenie przestojów planowanych i przestojów nieplanowanych,realizacja zleceń serwisowych przyczyn przestojów.

Proces od zamówienia sprzedaży przez produkcję po realizację zamówienia

8 kwietnia 2020r. zapraszamy na drugi bezpłatny webinar na żywo. Podczas szkolenia omówimy cały proces produkcji od przyjęcia zamówienia po realizację. omówimy technologie i stworzymy recepturę,przyjmiemy zamówienie sprzedaży,zweryfikujemy dostępności, zamówimy i odbierzemy surowce, przejdziemy przez wszystkie etapy produkcji za pomocą terminala, sfinalizujemy zamówienie – wydamy produkt i wystawimy fakturę.