Profesjonalne zarządzanie produkcją

Created with Sketch.

Mobilny Kolektor Zamówień

Rozwiązanie, które usprawni pracę twojego magazynu. Główne cechy to: Kompletacja zamówień sprzedaży, Lokalizacja asortymentu, Dokładniejsza i efektywniejsza praca magazynu.

Serwis maszyn online

RHODOS serwis maszyn Planowanie przeglądów, remontów, serwisów jest możliwe z poziomu urządzeń mobilnych i aplikacji RHODOS serwis maszyn. Prosty i czytelny interfejs, za pomocą którego możesz podejrzeć zlecenia serwisowe oczekujące na wykonanie, oznaczyć je jako zrealizowane czy określić status realizacji. Identyfikacja maszyn za pomocą kodów kreskowych.

Zgłaszanie awarii via web

RHODOS awarie. Od teraz w prosty i szybki sposób zgłosisz awarię maszyny online. Dysponując dowolnym urządzeniem mobilnym usprawnisz pracę działu utrzymania ruchu.

Projekty

Profesjonalne zarządzanie produkcją projektową. Projekty są ściśle powiązane z produkcja i zamówieniem sprzedaży, posiadają określony budżet, etapy i kamienie milowe. W ramach projektów możemy przypisywać zadania konkretnym pracownikom i ich z tego rozliczać. W projekcie: możemy zaimportować strukturę produktu z technologią, recepturą i etapami; generować zamówienia sprzedaży; śledzić postęp produkcyjny.

Multiedycja planowanej daty zlecenia naprawy

Wprowadzono możliwość zmiany planowanej daty realizacji zlecenia naprawy o kilka dni do przodu w wielozaznaczeniu.

MPK

MPK, czyli Miejsce Powstawania Kosztów pozwala na zarządzanie kosztami w firmie. Umożliwia zdefiniowanie, a następnie podpięcie asortymentu pod konkretne MPK.

Certyfikat MSUES

Miło nam poinformować, że przeszliśmy zewnętrzny audyt, w wyniku którego otrzymaliśmy Certyfikat Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych MSUES. MSUES przyznawany jest po przejściu procedury certyfikacyjnej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewnienia Jakości Kształcenia. Certyfikat oznacza, że RHO Software posiada Znak Jakości świadczonych usług edukacyjno-szkoleniowych zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowymi.

Nowy typ asortymentu – Zestaw

Wprowadzony został nowy typ asortymentu – Zestaw. Każdy może składać się z określonych składników. Zamówienie konkretnego kompletu sprawia, że na zamówieniu pojawiają się pozycje określone, jako jego składniki.

Terminal cięcia – Rhodos

Terminal cięcia aplikacji Rhodos umożliwia realizację zleceń utworzonych z poziomu modułu Cięcie przez pracowników. Informacje podane za pośrednictwem terminala są na bieżąco przekazywane do modułu biurowego CIĘCIE.

Moduł CIĘCIE

Do oferty programu Modus ERP dołączył nowy moduł – Cięcie. Umożliwia on ewidencję oraz realizację cięcia asortymentu typu: pręt, arkusz, bryła, detal.