Profesjonalne zarządzanie produkcją

Created with Sketch.

Kontrola jakości dostaw w systemie Modus ERP

29 maja 2020r. zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego opowiemy o tym w jaki sposób korzystać z modułu kontroli jakości dostaw w systemie Modus ERP. Podczas spotkania omówimy: jakie warunki muszą zostać spełnione, aby możliwe było korzystanie z kontroli jakości, w jaki sposób wykonać kontrolę jakości dostaw, jak poradzić sobie z asortymentem wadliwym. Serdecznie zapraszamy!

Półprodukty w systemie Modus ERP

21 maja 2020r. zapraszamy na kolejny bezpłatny webinar, podczas którego opowiemy o sposobach korzystania z półproduktów w systemie Modus ERP. Podczas spotkania opowiemy o tym: jakie warunki muszą zostać spełnione, aby możliwe było korzystanie z półproduktów, w jaki sposób zamówić i zaplanować do produkcji półprodukt, gdzie sprawdzić stany magazynowe półproduktów Serdecznie zapraszamy!

Realizacja wydania w systemie Modus ERP

Już 13 maja 2020r. zapraszamy na kolejny bezpłatny webinar na żywo, podczas którego opowiemy o tym, w jaki sposób utworzyć dokument wydania asortymentu w systemie Modus ERP. Podczas spotkania zaprezentujemy, m.in.: wydanie z magazynu, wydanie do zamówienia, wydanie z partii, wydanie z transportu, wydanie z terminala wydań, wydanie z aplikacji RHODOS Magazynier

MES

Wizualizacja procesów zachodzących w przedsiębiorstwie wizualizacja stanów magazynowych wg lokalizacji, wizualizacja produkcji w toku w czasie rzeczywistym, kontrola rzeczywistego czasu i wydajności pracy maszyn i ludzi, śledzenie przestojów planowanych i przestojów nieplanowanych, realizacja zleceń serwisowych przyczyn przestojów.

Masowa wysyłka dokumentów

Nowa funkcjonalność pozwala na wysłanie wielu zaznaczonych dokumentów w jednym mailu. Po prostu zaznacz kilka faktur lub zamówień i kliknij ‚Wyślij’. System skonwertuje wybrane dokumenty do formatu pdf i załączy je do wiadomości, wprowadzi odbiorcę i wyśle. Teraz możesz wysyłać zbiorczo dokumenty do swoich klientów lub do księgowości.

Automatyczne pobieranie odczytów

Jeśli Twoje maszyną potrafią się komunikować za pomocą Ethernetu, możesz w łatwy sposób pobierać parametry i ich wartości z pliku. Wystarczy że ustawisz zapis parametrów wraz z ID Twojej maszyny do pliku tekstowego – system Modus automatycznie skonwertuje te odczyty i przedstawi w odpowiednim miejscu

Szybkie aktywności z podpiętą usługą

Do szybkich odpowiedzi w aktywnościach dodano opcje podpięcia usługi, która pobiera wartość z cennika kontrahenta. System umożliwia szybkie wygenerowanie faktur na usługi z aktywności

Data załadunku w planowaniu produkcji

Tworząc list przewozowy możemy określić planowaną datę załadunku, która pojawi się w harmonogramie produkcji dla produktów podpiętych pod dany list przewozowy.

Obsługa partii i rezerwacji

W najbliższą środę, 06 maja, odbędzie się kolejny webinar, na który serdecznie Państwa zapraszamy. Podczas szkolenia zaprezentujemy możliwości związane z obsługą partii oraz rezerwacji: rejestracja i ewidencja partii surowców oraz wyrobów gotowych, miejsca i sposoby rezerwacji, ewidencja wykorzystanych partii surowca przy produkcji konkretnych produktów. Serdecznie zapraszamy!

Powiadomienia SMS

Awarie mogą być zgłaszane pracownikom za pomocą wiadomości tekstowych SMS z wykorzystaniem platformy JustSend.pl